Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
ku

17 maja: KUMULACJA na Morasku.

TURNIEJ KUMULACJA

Serdecznie zapraszam na turniej w najbliższą środę tj. 17 maja na Morasko. Będzie to kolejny turniej w naszej unikalnej formule. Na czym ona polega? Przypomnijmy:

1. W tym turnieju (zwanym KUMULACJA) będzie dodatkowa opłata 10 zł od osoby i zebrany w ten sposób fundusz będzie w 100% przeznaczony na nagrody w kategorii open i popularnej, aby mniej zaawansowani brydżyści także mogli o coś powalczyć. 2. Fundusz nagród zostanie podzielony na dwie równe części dotyczące dwóch klasyfikacji:

  • Pierwsza to klasyfikacja pojedynczego turnieju (zwanego KUMULACJA). W tej klasyfikacji nagroda będzie przyznana w kategorii open i popularnej (do 4 WK na parę, ale nie większym niż 2,5 WK na zawodnika).
  • Druga to klasyfikacja uwzględniająca nasze wyniki na środowych turniejach. Będzie uwzględniona średnia z ośmiu najlepszych turniejów z tym, że turniej finałowy (KUMULACJA) będzie liczony 4 razy. Może na przykładzie – aby zostać sklasyfikowanym należą zagrać w miesiącach styczniu i lutym co najmniej cztery turnieje. Wtedy nasz wynik będzie średnią tych czterech turniejów i finałowego liczonego 4 razy. Jeśli zagraliśmy więcej niż cztery to turniej finałowy niekoniecznie musi być cztery razy liczony. Można sobie wyobrazić sytuację, że mamy dobrze rozegrane osiem turniejów i gorszy finał (turniej KUMULACJA). Wtedy turniej KUMULACJA nie będzie brany pod uwagę, a wynik będzie średnią zagranych uprzednio turniejów.  Tutaj nagrody będą indywidualne w kategorii open i popularnej (górna granicą będzie 2 WK).

Na turniej przygotowaliśmy poczęstunek. Będzie to świeży, wiejski chleb oraz wyśmienite pasztety, domowy smalec oraz stosowne dodatki.

Chałka będzie jak zwykle, gdyby ktoś wolał kolację na słodko 🙂

Zapraszamy!

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa