O nas

Poznański Klub Brydżowy jest klubem brydża sportowego działającym na terenie Poznania i okolic. Klub zajmuje się organizacją cyklicznych i okazjonalnych wydarzeń brydżowych oraz szkoleniami podnoszącymi umiejętności gry.

Swoją ofertę kierujemy do osób grających na różnym poziomie zaawansowania i będących w różnym wieku. Naszym celem jest, aby stworzyć przyjazne miejsce dla sportowej rywalizacji. Miejsce, do którego chce się przynależeć i które wspólnie z innymi członkami klubu chce się budować.

Poznański Klub Brydżowy to miejsce, w którym szczególną troskę przykłada się do warunków gry i atmosfery podczas sportowej rywalizacji:

1 Szanując graczy na wszystkich poziomach zaawansowania, podczas naszych rozgrywek brydżowych zawsze uwzględniamy zróżnicowane kategorie umiejętności naszych zawodników. U nas każdy może być zwycięzcą w swojej kategorii!

2 Wydarzenia brydżowe są miejscem spotkań i okazją do nawiązania i podtrzymywania relacji społecznych. Organizujemy różnorodne wydarzenia i uatrakcyjniamy je tak, aby stworzyć warunki do nawiązania i zacieśnienia relacji pomiędzy uczestnikami.

Dołącz do nas!

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą formalnie stać się członkami naszego Klubu i tym samym formalnie współtworzyć organizację. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie są członkami Polskiego Związku Brydża Sportowego, a chcą przynależeć do społeczności zrzeszającej zawodników brydża sportowego i korzystać ze szczególnych przywilejów:

Zbieraj punkty

możesz zbierać punkty klasyfikacyjne (PKL) i śledzić swoje postępy awansując w hierarchii zawodniczej

Załóż drużynę

bądź założycielem lub członkiem drużyny startującej w rozgrywkach ligowych

Zniżka

otrzymuj zniżki uczestnicząc w sportowych wydarzeniach organizowanych na szczeblach wojewódzkich i ogólnopolskich

Świat Brydża

otrzymymuj bezpłatnie kwartalnik „Świat Brydża”, który jest wysyłany na podany adres domowy

Dołącz do nas i stań się jednym z blisko 7.000 członków Polskiego Związku Brydża Sportowego!

Zapisz sie do PZBS!

Dla osób, które jeszcze nie są członkami PZBS

Jeśli jesteś w PZBS

Dla osób, które chcą zrzeszyć się w naszym Klubie

Zarząd Poznańskiego Klubu Brydżowego:

Marcin Woźniak

Prezes zarządu

Marcin Bonawenturczak

Członek zarządu

Robert Ciesielski

Członek zarządu

Statut PKB

Wysokość składek w roku 2022