Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
_DSC1204_1

Fotorelacja: Turniej Noworoczny

Turniej na dochodzenie rozpoczęliśmy punktualnie przywitaniem i wzniesieniem toastu przede wszystkim za sportowe sukcesy w 2022 roku. 

Zawodnicy losowo zajmowali miejsca do pierwszej rundy, aby już w kolejnych siadać wg wyświetlanego rozstawienia. Formuła na dochodzenie oznaczała, że do kolejnych rund zawodnicy byli usadzani wg wyniku rundy poprzedniej – im lepszy wynik, tym mniejszy numer stolika (dwa najlepsze stoliki o numerze 1 i 2 ustawione były na podeście). 

Przy każdym stoliku znajdował się pełen zestaw kart (30 rozdań) i wszyscy graliśmy jednocześnie tymi samymi rozdaniami. Wymagało to dyskrecji w komentarzach, co z pewnością także przyczyniło się  do panującej na sali atmosfery ciszy i skupienia.

W przerwie zostały uroczyście wręczone certyfikaty potwierdzające awans na kolejny poziom tytułów PZBS. Gratulujemy! 

Grę uprzyjemnił catering o staropolskim charakterze. Był świeży wiejski chleb, smalec i szeroki wybór wędliny. Wszyscy mogliśmy także spróbować pysznego sernika upieczonego przez Jadwigę Nowak, serwowanego w asyście serników upieczonych przez  Gosię  i Marcina. Było także ciasto Gosi W. i karnawałowe chruściki Eli, które zniknęły tak szybko, że fotograf nie zdążył ich uwiecznić… 🙂

Prowadzona była klasyfikacja open oraz do 3 wk łącznie dla pary. 

Zwycięzcami klasyfikacji głównej zostali Grażyna i Piotr Busse, którzy już od 9 rundy zajęli na stałe miejsce przy pierwszym stoliku. Drugie miejsce wygrała para Jerzy Nowak i Tomasz Wasilewski, a trzecie miejsce należało do Piotra Łagody i Roberta Kempki. Brawo! 

W klasyfikacji do 3 WK w parze zwyciężyli Tomasz Kusztal i Mateusz Górczak. Drugie miejsce zajęły Ania Różańska z Izą Górnicką, a trzecie Barbara Boruta i Karolina Łukasik. Gratulujemy!

Zwycięzcy otrzymali kolekcjonerskie filiżanki, podkładki pod mysz komputerową zaprojektowane dla naszego Klubu oraz darmowe startówki na nasze turnieje. Nagrodziliśmy także miejsca 4 do 6 w klasyfikacji open. 

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie. Grało 80 osób i dokładnie taką maksymalną pojemność miała przygotowana aula. Dziękujemy także Wszystkim, którzy pomagali w organizacji przed, w trakcie oraz po turnieju. Szczególne podziękowania dla Olgierda za ufundowanie dodatkowej nagrody dla zwycięzców (voucher do poznańskiego pubu) oraz dostarczone napoje. 

Mamy nadzieję, że impreza podobała się uczestnikom i …zapraszamy na kolejną w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Link do wyników tutaj

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa