Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
new

Szczęśliwego Nowego Roku!

Autor: Kasia Żabicka – Bajon

2024 przywitany z …

… hukiem chciałoby się rzec, ale rzecz w tym, że huk w Sylwestra kojarzy się źle, to słów tych unikać będę relacjonując tę (wielodniową) imprezę.

Pożegnanie starzejącego się w zastraszającym tempie 2023 roku rozpoczęliśmy już 28 grudnia w gronie zaprzyjaźnionych brydżystów z całej Polski.

O 15.00 wystartował pierwszy turniej. Zwycięstwo przypadło mnie i Maciejowi, od razu dodam, że wydarzyło się to tylko raz, więc jeśli ktoś ciekaw, komu przypadały kolejne wystarczy kliknąć w ten oto link:

https://brydz.pl/wyniki/Sylwester23/

Wieczorem ruszył drugi turniej, następnego dnia o 10.00 kolejny, potem o 14.00, o 19.00 znowu i tak w koło Macieju…

31 grudnia niektórych graczy rozczarował, bo do rozegrania było tylko 40 rozdań i wiadomo przez kogo został narzucony ten limit.

Otóż…

To wina wszystkich kobiet, bo to one potrzebowały kilku godzin na relaks, przygotowania, makijaże, stroje i takie tam różne.

W konsekwencji niewielkiej ilości gry ostatniego dnia roku na salę balową wszyscy wkroczyli w pełnej gali niejednokrotnie zaskakując swym przeistoczeniem.

Zabawa była przednia.

Na dopełnienie szczęścia i pomyślności rankiem 1 stycznia 2024 roku rozegraliśmy nasz pierwszy turniej! Pierwsze 30 rozdań!

W 2024 rok wkroczyliśmy z przytupem, roztańczeni, roześmiani szanując mieszkańców okolicznych pól i lasów, a także sąsiednich domów.

Nie było huku, mimo iż tak naprawdę w ten rok weszliśmy hucznie 🙂

 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa