Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
minibrydż

Fotorelacja: I Wielkopolski Turniej Minibrydża

Autor: Ela Paluczek

Pierwszy start.

W I Wielkopolskim Turnieju Minibrydża w Kobylnicy uczestniczyło 13 par, w tym 5 z Liceum nr VII w Poznaniu, 7 par z wielkopolskich szkół podstawowych i jedna para mieszana.

 

Turniej wygrali Bartosz Nowaczyński z Kamilem Lipkowskim z VII LO w Poznaniu, na drugim miejscu uplasowali się Zuzanna Biała z Maksem Schick ze Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy. Na podium stanęła też para mieszana: Maria Tytyk z LO nr VII z Emilią Płociennik ze Szkoły Podstawowej nr 77 w Poznaniu.

W klasyfikacji szkół podstawowych najwięcej punktów zgromadziła Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy, II miejsce trafiło do Szkoły Podstawowej nr 4 im. J. Brzechwy w Swarzędzu zaś III miejsce do Szkoły Podstawowej nr 2 w Grodzisku Wielkopolskim. Liceum nr VII nie miało konkurentów w kategorii szkół średnich.

 

Poziom rywalizacji był bardzo wyrównany, uczniowie byli bardzo skoncentrowani i przed czasem rozegrali zaplanowane dla nich 10 rozdań.

 

Link do wyników:

Wyniki

Gratulujemy zawodnikom, wszyscy są zwycięzcami i nikt nie wyjechał bez nagrody. Liczymy, że będą chcieli kontynuować swoją przygodę z brydżem i już w czerwcu spotkamy się na turnieju brydżowym  „Pierwszy krok”.

 

I Wielkopolski Turniej Minibrydża prowadził Piotr Cieśliński, a nad przebiegiem rywalizacji czuwali instruktorzy w osobach Ryszarda i Elżbiety Paluczków oraz Marcina Bonawenturczaka.

Gościny udzieliła nam Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Kobylnicy, dzięki czemu mogliśmy turniej rozegrać w naprawdę komfortowych warunkachO

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa