Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
dzieci2

Mistrzostwa Polski Dzieci. Nasz Klub najlepszy!

Autor: Ela i Rysiu Paluczek

Nasze pierwsze poważne zawody i …pełen sukces!

Mistrzostwa Polski Dzieci, które rozpoczęły się 31.03.23 w Tęgoborzy powitaliśmy szalonym wynikiem. Całe podium należało do nas. Ale to była dopiero połowa turnieju par. Niestety udało się utrzymać tylko miejsce pierwsze. Ale 1,5,7 to też nie jest źle, tym bardziej że pozostałe dwie pary zmieściły się w drugiej dziesiątce, a tylko jedna w piątej.

Turniej Par U13, MAXy

 

W sobotę rozpoczęliśmy rywalizację w teamach. Było dużo chaosu zanim usiedliśmy na właściwych krzesłach. Po 20 rozdaniach byliśmy na drugim, trzecim i siedemnastym miejscu. Drugi dzień zakończyliśmy niespodzianką dla kończącego 13 lat  Adama, któremu cała sala odśpiewała 100 lat. Mama Adama przesłała w tajemnicy przed synem karton cukierków dla wszystkich oraz tort ozdobiony ulubionymi maskotkami w postaci misiów panda.

Spałaszowaliśmy tort, by już za chwilę próbować zamawiać pizzę do pokoi hotelowych. Próba była podejmowana wielokrotnie. Ciągle odmawiano nam dowozu, w końcu kiedy o 23.00 wydawało się, że  jest sukces, do akcji wkroczył Pan Paluczek i powiedział dostawcy, co myśli o realizacji zleceń dla nastolatków w godzinach nocnych. Obeszliśmy się więc smakiem, by nazajutrz  w lepszej kondycji przystąpić do kolejnych wyzwań sportowych. 

I to okazało się kluczowe, bo zajęliśmy ostatecznie 1, 3 i 15 miejsce w klasyfikacji 24 drużyn z całej Polski w grupie wiekowej U13, a także I miejsce w kategorii klubów.

Turniej Teamów U13

Dziękujemy organizatorom za świetnie zorganizowane zawody, Rodzicom za utalentowane dzieci i wszystkim współzawodnikom za doskonałą atmosferę. 

 

Pełne wyniki można sprawdzić tutaj:

Galeria zdjęć znajduje się w linku: zdjęcia tutaj

 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa