Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
obóz

Obóz szkoleniowy w Białokoszu za nami!

Podczas naszego weekendowego wyjazdu szkoleniowego można wiele się nauczyć. Prowadzimy warsztaty dostarczające nową wiedzę  oraz ugruntowujące dotychczasowe umiejętności. Jest także dużo gry, czyli praktyki niezbędnej do robienia postępów.

I tak było podczas minionego weekendu, który spędziliśmy w niewielkim ośrodku szkoleniowym w Białokoszu nieopodal Pniew. Hotel jest położony blisko lasu, nad jeziorem i w całości dedykowany naszej grupie. Obiekt zapewnił doskonałe warunki: przytulna sala oraz domowa kuchnia są atutam tej lokalizacji. 

Weekend wypełniły warsztaty brydżowe z licytacji i oceny karty, turnieje par, w tym turniej na dochodzenie. Rozegraliśmy także mecze teamów przygotowujące do startu w lidze okręgowej. 

Niewielka, komfortowa grupa pozwalała na poświęcenie czasu przez instruktorów na przekazanie  indywidualnych uwagi i wskazówek oraz sprzyjała bliższemu poznaniu się i integracji pomiędzy uczestnikami. Wieczorami spędzaliśmy czas na rozmowach i … wspólnym śpiewie.

Praktykę zdobywaliśmy w atmosferze sportowej rywalizacji: prowadziliśmy klasyfikację długofalową rozegranych turniejów. Najlepiej zagrali:

1 miejsce: grające razem Marianna Manysiak i Małgosia Wojciechowska

miejsce: Leszek Dziudziel

3 miejsce: para Kasia i Przemek Cienciała. 

Tytuł mistrzów licytacji (najlepiej rozwiązali praktyczne testy) zdobyli:

Błażej Jankowski i Mikołaj Kędzierski 

Gratulacje!!

Dziękujemy i do kolejnego wyjazdu!

Wyniki długiej fali: 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa