Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
Gram w brydża (2)

300! Moda na brydża?

Z radością informujemy, że nasz projekt GRAM W BRYDŻA w ciągu roku systematycznie się rozrasta i w tym miesiącu przekroczyliśmy liczbę 300 osób aktywnie uczących się na naszych zajęciach. Obecnie w naszej szkole mamy:

  • 225 uczniów na kursach otwartych, w tym dorośli i dzieci
  • 40 osób na bezpłatnych kursach seniorskich w Poznaniu
  • 15 osób na bezpłatnych kursach w Koziegłowach
  • 32 osoby na kursach otwartych oraz darmowych kursach w Swarzędzu

Zajęcia prowadzimy w 5 lokalizacjach: 3 w Poznaniu oraz w Swarzędzu i Koziegłowach. Najbardziej zaawansowane grupy mają zajęcia w naszej najnowszej lokalizacji – w KLUBIE przy ul. Grunwaldziej 41 B/2.

Część w osób już zasiliła nasza ligę okręgową tworząc 7 nowych drużyn. W styczniu wystartowały nowe kursy, które przyciągnęły ponad 90 nowych osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki. Staramy się zarazić ich pasją do brydża, pokazać najlepsze wzorce gry i brydżowego savoir vivre. W szkoleniach kładziemy równy nacisk na licytację jak i rozgrywkę, a nasz program merytorycznie konsultowany jest z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce.

Efekt nas samych zadziwił! Rozwijamy brydża w Poznaniu i mamy z tego ogromną przyjemność. Słowa uznania od naszych uczniów i kolejne osoby na kursach są dla nas dużą satysfakcją.

Dziękujemy Wszystkim, którzy nas polecają i dają znakomite rekomendacje naszym zajęciom!

19 lutego startuje kolejny kurs. Mamy już 10 chętnych. Zapisy na www.gramwbrydza.pl

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc przy rozwoju projektu, dzięki któremu brydż w Poznaniu tak dobrze się rozwija.

 

 

 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa