Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
w kamienicy

KLUB w kamienicy na Grunwaldzie

Od  poniedziałku, 8 stycznia, nasz Klub działa w nowej lokalizacji.

Posiadamy 3 – pokojowy lokal w kamienicy na Grunwaldzie, przy rondzie Jana Nowaka – Jeziorańskiego, który jest wykorzystywany wyłącznie jako lokal brydżowy.

Urządziliśmy go zatem w brydżowym klimacie wstawiając 10 brydżowych stołów, eksponując brydżową literaturę, w tym archiwalne roczniki i prawdziwe perełki wydawnicze oraz dekorując brydżowymi elementami. Zależało nam na tym, aby stworzyć miejsce przytulne. Takie, do którego z chęcią się przychodzi, aby pod koniec dnia zrelaksować się podczas sportowej rywalizacji.

W KLUBIE (tak nazwaliśmy to miejsce) będą się obecnie odbywały otwarte turnieje:

  • w poniedziałki na maksy (17.30)
  • w czwartki na IMPy (17.30)
  • w piątki – mecze ligi okręgowej
 

Poza tym będą tam prowadzone zajęcia grupowe dla uczących się gry w brydża. Mamy też liczne pomysły na weekendowe wykorzystanie tego miejsca, ale o tym wkrótce.

KLUB znajduje się przy ulicy Grunwaldzkiej 41 B/2. Wygodnie dojechać do nas środkami komunikacji miejskiej, ale bez problemu znajdziecie miejsce do parkowania na ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy ulicami Ziętary i Wojskową. Mapka dojazdu tutaj:

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z inauguracyjnego turnieju i przede wszystkim do odwiedzenia naszego Klubu i zagrania razem z nami!

Wyniki z tego turnieju są tutaj:

 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa