Wyniki na żywo

Szukaj
Close this search box.
back-to-school-999248_1920

Powrót do szkoły, czyli lekcje brydżowe

Co zrobić, aby grać lepiej? Uczyć się!

To oczywiste! Prawdopodobnie większość z nas kupując albo otrzymując brydżowy podręcznik właśnie to sobie obiecuje: uczyć się. Najczęściej uda się zrobić to parokrotnie i motywacja wygasa… A może spróbować inaczej? Proponujemy w grupie, podczas regularnych zajęć, z pewną dozą sportowej rywalizacji. Motywacja wzrasta!

Gdzie i kiedy?

Spotykamy się w każdy wtorek o godzinie 18.00 w klubie przy ulicy Wojskowej 16. Klub posiada zaplecze kuchenne, a ciepłe napoje są w cenie zajęć.

Poziom umiejętności  i charakter zajęć

Zajęcia mają charakter nauki poprzez praktykę i są przeznaczone dla osób grających na poziomie średniozaawansowanym. Podczas lekcji wszyscy będziemy grali te same rozdania zawierające różne problemy, a następnie omawiali rozdania. Będzie trochę teorii, ale raczej pod kątem porządkowania dotychczasowej wiedzy.

Zajęcia nie będą stanowiły ciągu wiedzy, który warunkowałby zrozumienie kolejnych lekcji. Swobodnie można dołączyć nawet na pojedyncze zajęcia bez obawy, że nie zrozumiemy kolejnego pakietu wiedzy ze względu na wcześniejszą nieobecność.

Zajęcia będą prowadzone przez Marcina Woźniaka i potrwają 2,5 do 3 godzin.

Cena

Pakiet 5 zajęć w terminie: 27 września – 25 października br. kosztuje 150 zł. Płatność podczas pierwszych zajęć (gotówka lub karta).

W cenie zajęć są drukowane materiały dotyczące rozdań i teorii przerabianych podczas lekcji oraz ciepłe napoje.

Uczestnictwo w pojedynczych zajęciach to koszt 40 zł.

Więcej informacji: 601 91 47 48

 Zgłoszenie uczestnictwa

Zapraszamy!

 

 

 

 

Wkrótce

Stałe

Archiwum

Archiwa